Drodzy floryści i nie tylko...

Serdecznie witamy na stronie internetowej sklepu sztucznekwiaty24.pl

Jest to platforma skierowana wyłącznie do klientów firmowych, przeznaczona do dokonywania zakupów hurtowych.

Przy wykorzystaniu naszego wieloletniego doświadczenia w branży florystycznej i dostępu do oferty importerów krajowych i zagranicznych, oferujemy produkty zgodne z aktualnymi trendami, wyselekcjonowane przez nas, w możliwie najlepszych cenach. Wiemy, że liczy się dla Państwa nie tylko wysoka jakość oraz estetyka, ale także niska cena. W związku z tym powstał niniejszy sklep, jako outeltowa wersja naszej podstawowej działalności. Odpowiadamy tym samym na Państwa zapotrzebowanie i dostarczamy produkty w dużych ilościach, po atrakcyjnych cenach.

Formuła tego sklepu ma być dla Państwa ułatwieniem w wyborze oferty online na rynku florystycznym. Jako hurtownia kwiatów sztucznych zajmujemy się nie tylko sprzedażą i dystrybucją, ale także importem produktów stosowanych we współczesnej florystyce. Nasza oferta będzie się stale powiększać. Zawsze jednak będą mogli Państwo znaleźć tak zwane bazowe produkty, jak kwiaty, liście, dodatki, gałązki, czyli wszystko, co niezbędne do tworzenia trwałych kompozycji, wystroju, dekoracji i scenografii.

Dbamy o to, by dostępne w naszej ofercie rośliny spełniały wysokie oczekiwania estetyczne. Sztuczne kwiaty dostępne w naszej ofercie do złudzenia przypominają te prawdziwe, dzięki czemu stanowią doskonały dodatek do tworzonych przez Państwa kompozycji. Są nie tylko praktyczne, ale także odporniejsze na działanie czynników zewnętrznych. Właśnie dlatego stanowią nierzadko lepsze rozwiązanie, niż prawdziwe rośliny, które bywają zbyt delikatne do tworzenia bukietów oraz ozdób.

Nasz sklep dysponuje wieloma odmianami roślin. W ofercie znajdują się niemal wszystkie dostępne sztuczne kwiaty na rynku m.in. storczyki, goździki, poinsecje, hortensje, kaliny, lilie, peonie, róże...

Dostawy odbywają się bardzo szybko, a odbioru zamówień można dokonywać w Hali Kwiatowej na Warszawskim Rynku Rolno-Spożywczym w Broniszach.

Zapraszamy do współpracy.